Najlepsze wyprzedaże kosmetyków bez okrucieństwa i wegańskie z okazji DNIA ZIEMI!

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Brzmi to trochę bezproduktywnie, że tak wiele samozwańczych "zielonych" i "ekologicznych" firm oferuje wyprzedaże w Dniu Ziemi 2016, promując w ten sposób większą konsumpcję i marnotrawstwo.

Zgadzam się, że powinniśmy być bardziej świadomi tego, co i ile kupujemy przez cały rok, ale uwielbiam tego typu oferty w Dniu Ziemi, ponieważ jest to dzień świętowania i mam nadzieję, że zainspiruje to więcej osób do przejścia na bardziej zielone i przyjazne dla środowiska produkty!

Czasami ludzie potrzebują po prostu dobrej zniżki, aby zacząć działać! Dlatego też chciałam podzielić się niektórymi z moich ulubionych tegorocznych wyprzedaży z okazji Dnia Ziemi w sklepach lub markach, które są wolne od okrucieństwa i są w 100% wegańskie lub oferują wegańskie produkty!

1. Lakiery do paznokci Zoya

Earth Day Exchange - jest to słodka oferta, która ma miejsce teraz z popularną wegańską i wolną od okrucieństwa marką lakierów do paznokci, Zoya. Przez ograniczony czas możesz wysłać swój stary, niechciany lakier do paznokci do Zoya w celu recyklingu, aw zamian otrzymasz 50% kredytu przy użyciu kodu kuponu: ZGREEN.

Przeczytaj więcej o szczegółach tej super słodkiej oferty na stronie Zoya lub kliknij tutaj.

Szczęśliwego Dnia Ziemi! Możesz świętować z nami, dołączając do naszej akcji #ZoyaEarthDay Exchange! Wyślij swój stary, niechciany lakier i wymień go na Big5Free Zoya! My zajmiemy się recyklingiem! ♻️ Dowiedz się więcej i zobacz szczegóły, klikając link w naszej biografii, a następnie ten obrazek. Powiedz swoim znajomym, że mogą uzyskać świetną ofertę i pomóc naszej planecie jednocześnie! #everydayzoya #Love #earthday #deal #promo #healthybeauty #big5free #naturalbeauty

A photo posted by Zoya Nail Polish (@zoyanailpolish) on Apr 22, 2016 at 7:32am PDT


2. Pacifica Beauty

Uzyskaj 20% zniżki na wegańskie kosmetyki od Pacifica! Użyj kodu kuponu: EARTHDAY


3. Well.ca

Jeśli jesteś podobny do mnie i mieszkasz w Kanadzie, sprawdź Well.ca - mają duży wybór przyjaznych weganom produktów spożywczych, kosmetycznych i domowych. Możesz łatwo znaleźć i kupić produkty wegańskie, klikając menu rozwijane "Flagi produktów" i klikając "Wegańskie".

Dodatkowe 10% zniżki na produkty ekologiczne i naturalne tylko dziś, używając kodu kuponu: EARTHDAY


4. Detox Market

Jeśli szukasz luksusowych, wolnych od okrucieństwa i ekologicznych produktów kosmetycznych, wskocz do The Detox Market na wyprzedaż z okazji Święta Ziemi!

Użyj kodu kuponu: EARTH10, aby uzyskać 10% ZNIŻKI na wszystkie zamówienia powyżej 100 USD.
Użyj kodu kuponu: EARTH15, aby uzyskać 15% ZNIŻKI na wszystkie zamówienia powyżej 200 USD

Szczęśliwego Dnia Ziemi dla wszystkich syren! ??? Wszystkie zielone piękności powinny być świętowane i nagradzane za wspieranie zrównoważonych marek, które są zaangażowane w pozostawienie Ziemi lepszym miejscem. DZIĘKUJEMY za bycie częścią rodziny Detox i pomaganie nam w wywieraniu pozytywnego wpływu. ? Czy skorzystałeś już z naszej WYPRZEDAŻY Z OKAZJI ŚWIĘTA ZIEMI*? Czas odnaleźć swój urodowy stan błogości, bez poczucia winy... Gotowe, gotowe, start! *Użyj kodu EARTH10, aby otrzymać 10% ZNIŻKI na wszystkie zamówienia powyżej 100$ *Użyj kodu EARTH15, aby otrzymać 15% ZNIŻKI na wszystkie zamówienia powyżej 200$ #onlineshopping #supportgreenbrands #naturalcosmetics #happyearthday #earthdaysales #youaresoloved #thedetoxmarket #thegreenbeautyexpert

Zdjęcie opublikowane przez The Detox Market - LA (@thedetoxmarket) 22 kwietnia 2016 o 8:15 PDT


5. 100% Pure

Nie do końca wyprzedaż, ale całkowicie warta wspomnienia, jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych, 100% Pure przekazuje 100% dochodów na zapewnienie bezpiecznej wody mieszkańcom Flint!!!

Uwielbiam ideę oddawania w tym szczególnym dniu Ziemi! Niektóre produkty 100% Pure zawierają wosk pszczeli lub miód i są odnotowane w opisie składników, ale mają duży wybór wegańskich produktów kosmetycznych, Kup teraz.


6. Bezpieczne i szykowne

Jeśli chcesz mieć do wyboru wspaniałą różnorodność marek wolnych od okrucieństwa i przyjaznych weganom, sklep internetowy Safe & Chic jest idealnym miejscem! Wszystkie oferowane przez nich marki są wolne od okrucieństwa i nie są testowane na zwierzętach, a po wpisaniu "wegańskie" w pasku wyszukiwania znajdziesz kilka świetnych opcji produktów kosmetycznych wolnych od zwierząt!

Otrzymaj 15% ZNIŻKI na CAŁE zamówienie Safe & Chic, używając kodu kuponu: Earth


Chciałabym wiedzieć, z jakich wyprzedaży z okazji Dnia Ziemi korzystasz w tym roku?

Ten post zawiera linki partnerskie, które, choć nie zmieniają kosztów dla Ciebie, przynoszą mi niewielką prowizję.

Powiązane artykuły

Profesjonalne kosmetyki mineralne dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosmetyków mineralnych wysokiej jakości odwiedź sklep internetowy firmy Earthnicity Minerals.

Produkty Earthnicity Minerals to znane na całym świecie kosmetyki mineralne, coraz bardziej popularne także w Polsce, głównie ze względu na ich naturalny skład i szeroką gamę oferowanych produktów. Na stronie producenta znajdziemy mineralne podkłady, korektory, pudry rozświetlające i matujące, róże, bronzery, cienie, pomadki czy pędzle kabuki.