The Eden Collection - Wegański lakier do paznokci Sienna Byron Bay

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

W tym tygodniu w ramach Vegan Mani Monday chciałam podzielić się kolekcją Eden marki Sienna Byron Bay!

Wszystkie lakiery do paznokci Sienna Byron Bay są wolne od okrucieństwa, wegańskie i nietoksyczne.

Ponieważ ich siedziba znajduje się w Australii, o tej porze roku panuje sezon wiosenno-letni, dlatego kolekcja Eden obejmuje 5 wiosennych kolorów paznokci.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Eden marki Sienna Byron Bay była prostota i nawiązanie do rodzimej flory Australii.

Kolekcja Eden - Sienna Byron Bay

Poniżej znajdują się próbki każdego z lakierów na moich paznokciach.

Fleur - Sienna Byron Bay

Opisywany jako Blushing Bride Pink Creme.

Kryje już po dwóch warstwach, ale ze względu na jasność koloru, może wyglądać trochę smugowato. Lubię więc nałożyć trzecią warstwę, aby wyrównać kolor i uzyskać w pełni kryjące krycie.

Jest to piękny bladoróżowy kolor.

Elm - Sienna Byron Bay

Opisywany jako Misty Jade Green Creme.

Kryjący po nałożeniu dwóch warstw. Jest to nieco grubsza formuła, ale zapewnia przyjemną i równomierną aplikację.

Uwielbiam ten blady kolor mchu na moich paznokciach!

Helena - Sienna Byron Bay

Opisywany jako Apricot Blush Creme.

Na początku wydaje się, że ma transparentną formułę, ale po nałożeniu 3 warstw można uzyskać kryjące krycie. Na zdjęciu mam 3 warstwy Heleny.

To wspaniały lakier do paznokci w kolorze nude z pomarańczowym odcieniem.

Peony - Sienna Byron Bay

Opisywany jako Cherry Blossom Pink Creme.

To zdecydowanie jeden z moich ulubionych kolorów Sienna Byron Bay. To ładny różowy kolor. Kryjąca formuła, która nakłada się równomiernie. Pełne krycie po 2 warstwach.

Florence - Sienna Byron Bay

Opisywany jako Magenta Plum Creme.

Kryjący po 2 warstwach. Bardzo ładna i równomierna aplikacja, nie miałam żadnych problemów z plamami. Jest jak wampirza purpurowa czerwień z wykończeniem na wysoki połysk.

Recenzja: Sienna Byron Bay Eden Collection

Co zawiera każdy lakier do paznokci? Wszystkie lakiery do paznokci Sienna Byron Bay nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP, syntetycznej kamfory, żywicy formaldehydowej, ksylenu i tosylamidu. Nie zawierają również benzofenonu-1.

Składniki: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Polyethylmethacrylate, Stearalkonium Bentonite, Sucrose Acetate Isobutyrate, kopolimer styrenu i akrylanów, etokrylen, krzemionka, alkohol diacetonowy, alkohol N-butylowy, dibenzoesan trimetylopentanodiylu, kwas fosforowy, dimetikon, krzemian trimetylosililowy, politereftalan etylenu, borokrzemian glinowo-wapniowy, mika.
Może zawierać +/-:
Ci 15850 Red 7 Lake, Ci 15850 Red 6 Lake, Ci 77499 Black Iron Oxide, Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 15880 Red 34 Lake, Ci 77163 Bismuth Oxychloride, Ci 77491 Iron Oxide, Ci 77510 Ferric Ferrocyanide, Ci 19140 Yellow 5 Lake, Ci 77000 Aluminium Powder, Ci 60725 Violet 2, Ci 47005 Yellow 10, Ci 77007 Ultramarine Blue.

Jak pachną? Chociaż Sienna Byron Bay twierdzi, że jest najczystszą dostępną formułą lakieru do paznokci, nadal ma zapach lakieru do paznokci. Nie jest on tak silny ani mocny jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci, ale nadal jest wyczuwalny.

Jak długo się utrzymują? Nosiłam lakier do paznokci Sienna Byron Bay do 5-6 dni bez odprysków.

Produkcja i wysyłka? Sienna Byron Bay ma swoją siedzibę w Australii. Stamtąd też wysłano moją paczkę.

Opakowanie: Zero odpadów i bez plastiku. Wszystkie opakowania Sienna Byron Bay nadają się do recyklingu. Lakiery znajdowały się w małych, pojedynczych pudełkach, a pudełko było wypełnione papierem. Nie użyto żadnego plastiku.
Drewniane nakładki na lakiery do paznokci Sienna Byron Bay są wykonane z lokalnego, nierodzimego drewna pochodzącego ze zrównoważonych upraw.

Ile kosztują? 19,50 USD lub 25 AUD

Gdzie mogę je kupić? Na stronie internetowej Sienna Byron Bay, ale jeśli jesteś w USA lub Kanadzie, polecam kupić je w Petit Vour lub The Green Jungle Beauty Shop (Kanada), aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

PR czy zakupione? W pełni ujawniając, Sienna Byron Bay wysłała mi wszystkie 5 lakierów do paznokci. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.
JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Włącz ją ponownie, aby wyświetlić tę zawartość.

Powiązane artykuły

Profesjonalne kosmetyki mineralne dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosmetyków mineralnych wysokiej jakości odwiedź sklep internetowy firmy Earthnicity Minerals.

Produkty Earthnicity Minerals to znane na całym świecie kosmetyki mineralne, coraz bardziej popularne także w Polsce, głównie ze względu na ich naturalny skład i szeroką gamę oferowanych produktów. Na stronie producenta znajdziemy mineralne podkłady, korektory, pudry rozświetlające i matujące, róże, bronzery, cienie, pomadki czy pędzle kabuki.