VGN XMAS Gift Guide: Dla wegańskiego kucharza

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Jest coś, co sprawia, że sprzęt/narzędzia do kuchni i gotowania są super osobiste. Mój najlepszy przyjaciel jest szefem kuchni i kiedy próbuję znaleźć mu prezent... nigdy nie wiem co mu dać!

Myślę, że kluczem do znalezienia czegoś dla szefa kuchni, kucharza domowego lub foodie jest zdobycie czegoś, czego zazwyczaj nie kupiliby sami, ale jest to nadal coś, czego zawsze chcieli spróbować! Przykładem może być ten zestaw do produkcji sera Mozzarella i Ricotta bez nabiału lub ten fajny Veggie Drink Maker, który pozwala na stworzenie własnego napoju z mleczną alternatywą.

A może prasę do tofu?! Prasa do tofu jest czymś, czego nigdy bym nie kupił (ponieważ moje stare podręczniki do college'u wykonują tę pracę doskonale!), ale nie odrzuciłbym prasy do tofu, gdyby została podarowana! =)

Innym pomysłem na prezent jest kilka niesamowitych wegańskich książek kucharskich, wymieniam 10 najpopularniejszych wegańskich książek kucharskich z 2016 roku w tym poście tutaj!

Oto kilka innych pomysłów na prezent dla wegańskiego kucharza w twoim życiu! Upewnij się również, że nadążasz za wszystkimi innymi VGN XMAS Gift Guides, które będę zamieszczać w tym sezonie! Życzę wszystkim Wesołych Wegańskich Świąt!

Pomysły na prezenty dla wegańskiego kucharza


Disclaimer: Ten post zawiera linki afiliacyjne.

Powiązane artykuły

Profesjonalne kosmetyki mineralne dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosmetyków mineralnych wysokiej jakości odwiedź sklep internetowy firmy Earthnicity Minerals.

Produkty Earthnicity Minerals to znane na całym świecie kosmetyki mineralne, coraz bardziej popularne także w Polsce, głównie ze względu na ich naturalny skład i szeroką gamę oferowanych produktów. Na stronie producenta znajdziemy mineralne podkłady, korektory, pudry rozświetlające i matujące, róże, bronzery, cienie, pomadki czy pędzle kabuki.