Thoughtful Blue - Madam Glam Soak-Off Gel Polish (wegański!)

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

W tym tygodniu w ramach Vegan Mani Monday mam na sobie kolejny wegański lakier hybrydowy Madam Glam.

Do tej pory miałam przyjemność wypróbować Floris i Kind Salmon od Madam Glam. W tym tygodniu recenzuję Thoughtful Blue, żywy, prawdziwy błękit.

Thoughtful Blue - Madam Glam

Kolor: Thoughtful Blue jest opisywany jako bajkowy (kremowy) niebieski.

Cena: 19,95 USD lub 9,95 USD dla członków VIP

Formuła: Bardzo kryjący kolor, pełne krycie po 2 warstwach. Nie pęka. Jest to lakier żelowy, wymagający 30 sekund utwardzania w lampie LED lub 2 minut w lampie UV.

Test trwałości: 5 dni przed odpryskiwaniem. Uwaga: nosiłam Thoughtful Blue podczas wakacji w ośrodku spa, gdzie przez większość czasu przebywałam w basenie, wannie z hydromasażem i saunie, więc myślę, że dlatego lakier żelowy nie utrzymał się tak długo na moich paznokciach przed odpryskiwaniem.

Uwagi: Wspaniały niebieski kolor lakieru do paznokci! Nie sądzę, abym kiedykolwiek wcześniej nosiła tak żywy kremowo-niebieski lakier do paznokci jak ten i całkowicie go uwielbiam. Jak wspomniałam powyżej, nosiłam Thoughtful Blue na wakacjach, a moje paznokcie wyglądały tak dobrze w basenie i na leżaku przy basenie! To taki zabawny letni niebieski!!!

Wszystkie lakiery hybrydowe Madam Glam są wolne od okrucieństwa, wegańskie i 9-free, co oznacza, że nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP, żywicy formaldehydowej, kamfory, ksylenu, tosylamidu etylu, parabenów i acetonu.

Składniki: Acrylates Copolymer, Ethyl Methacrylate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Trimethylolpropane Triacrylate, Rthyl Acetate, Dimethicone, Microcrystalline Wax, Mica, CI 77981, CI 77266, CI 77492, CI 77491, CI 77019.

Gdzie kupić? Dostępny na madamglam.com

PR czy zakupiony? W pełni ujawniając, Madam Glam wysłała mi swój lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.

Powiązane artykuły

Profesjonalne kosmetyki mineralne dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosmetyków mineralnych wysokiej jakości odwiedź sklep internetowy firmy Earthnicity Minerals.

Produkty Earthnicity Minerals to znane na całym świecie kosmetyki mineralne, coraz bardziej popularne także w Polsce, głównie ze względu na ich naturalny skład i szeroką gamę oferowanych produktów. Na stronie producenta znajdziemy mineralne podkłady, korektory, pudry rozświetlające i matujące, róże, bronzery, cienie, pomadki czy pędzle kabuki.