Pastelowe marzenia - recenzja lakieru do paznokci NCLA x Barbie

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Powracam z kolejnym kolorem lakieru do paznokci z kolaboracji NCLA x Barbie. Ostatnim razem recenzowałam Barbie Dreamhouse i absolutnie zakochałam się w ładnym różowym opakowaniu, kolorze i ogólnej formule.

W tym tygodniu, w ramach Vegan Mani Monday, wypróbuję Pastel Dreams.

Pastel Dreams - NCLA

Kolor: Pastel Dreams jest opisywany jako pastelowy różowy krem.

Cena: 16 USD na nclabeauty.com

Formuła: Krycie. Kryjący po nałożeniu 3 warstw, ale wydawał się być nieco smugowaty, gdzie mogłam dostrzec pewne linie lub "dziury" w aplikacji. Nałożyłam czwartą warstwę, aby wszystko wygładzić i uzyskać pożądany efekt.

Test trwałości: 4-5 dni bez odprysków.

Uwagi: Pastel Dreams nie nakłada się tak kryjąco jak Barbie Dreamhouse. Wydaje mi się, że wymaga 3-4 warstw, czyli znacznie więcej niż bym chciała, jednak kolor jest bardzo ładny i całkowicie pasuje do różowego motywu Barbie.

Ze względu na urocze miniaturowe pudełko i opakowanie z limitowanej edycji, poleciłabym Pastel Dreams bardziej jako przedmiot kolekcjonerski. NCLA całkowicie trafiła z różowym opakowaniem o tematyce Barbie!

Gdzie kupić? Strona NCLA.

PR czy zakupiony? W pełni ujawniając, NCLA wysłało mi swój lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Aktywuj ją ponownie, aby wyświetlić tę zawartość.

Powiązane artykuły

Profesjonalne kosmetyki mineralne dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych kosmetyków mineralnych wysokiej jakości odwiedź sklep internetowy firmy Earthnicity Minerals.

Produkty Earthnicity Minerals to znane na całym świecie kosmetyki mineralne, coraz bardziej popularne także w Polsce, głównie ze względu na ich naturalny skład i szeroką gamę oferowanych produktów. Na stronie producenta znajdziemy mineralne podkłady, korektory, pudry rozświetlające i matujące, róże, bronzery, cienie, pomadki czy pędzle kabuki.